60972 gości było na naszej stronie.

245 dni do końca roku szkolnego

VIII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

Dnia 28 września 2018 r. nasza szkoła uczestniczyła w akcji "VIII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia", organizowanej pod hasłem: "Młodsi sprawdzają, czy starsi tabliczkę mnożenia znają!"
Celem akcji było przypomnienie sobie tabliczki mnożenia, którą uczniowie w trakcie wakacji zdążyli zapomnieć, a dorośli mogli popisać się przed dziećmi doskonałą znajomością trudnych przypadków mnożenia.
Do tego dnia uczniowie przygotowywali się w szkole już od początku września na lekcjach matematyki, grając i bawiąc się z tabliczką mnożenia. Z klas IV i V zostali wybrani uczniowie, którzy opanowali tabliczkę mnożenia w stopniu mistrzowskim i to właśnie oni w piątek przeprowadzali "Egzaminy ". Przepytywani byli uczniowie, rodzice, pracownicy szkoły, którzy za poprawne odpowiedzi, zdobywali tytuł "Eksperta Tabliczki Mnożenia".

Koordynatorzy Lokalni:
Dorota Siejkowska