Mistrzostwa Szybkiego Czytania

09-03-2018
miniaturka mistrzostwa-szybkiego-czytania
W dniu 9 marca 2018 odbyły się w Szkole Podstawowej nr 182 w Łodzi Mistrzostwa w Szybkim Czytaniu. Chcielibyśmy z radością poinformować, że uczeń z naszej szkoły Bartek Skępiec z k (...)

Podsumowanie fotograficznego konkursu

02-03-2018
miniaturka podsumowanie-fotograficznego-konkursu-kotypsiaki-i-inne-nasze-kochane-zwierzaki
W szkolnym konkursie fotograficznym wzięło udział wiele osób. Najbardziej zaangażowali się uczniowie klas I. Zdjęcia ulubionych pupili wywołały entuzjazm wśród członk (...)

Zapasy Suples Łódź

24-02-2018
miniaturka zapasy-suples-lodz
W dniu 24.02.2018 odbyły się Mistrzostwa Województwa Łódzkiego w Zapasach. Uczniowie naszej szkoły, zawodnicy "UKS SUPLES ŁÓDŹ" wywalczyli 5 miejsce w klasyfik (...)

Podsumowanie konkursu na bombkę ekologiczną

21-12-2017
miniaturka podsumowanie-konkursu-na-bombke-ekologiczna
W grudniu w naszej szkole odbył się konkurs pt: Moja wymarzona bombka ekologiczna. Zadaniem uczestników było przygotowanie świątecznej bombki z surowców wtórny (...)

Podsumowanie konkursu promującego czytelnictwo

24-11-2017
miniaturka podsumowanie-konkursu-promujacego-czytelnictwo
Dziś w hali Expo podczas VII Salonu Ciekawej Książki na stanowisku Wydawnictwa Literatura odbyło się podsumowanie konkursu zorganizowanego w ramach projektu Małego Książkomani (...)

Konkurs Agresji i przemocy mówimy STOP

17-11-2017
miniaturka konkurs-agresji-i-przemocy-mowimy-stop
17 listopada uczniowie klasy VIa – Marta Świątek, Basia Gordinowicz i Michał Cychner wzięli udział w IV edycji międzyszkolnego konkursu „Agresji i przemocy mówim (...)

Turniej mini siatkówki chłopców

13-11-2017
Turniej siatkarski
Dnia 13 listopada odbyły się eliminacje grupowe Mistrzostw Łodzi w mini piłce siatkowej chłopców. Turniej został rozegrany w Szkole Podstawowej nr 56 w Łodzi. Nasza drużyna (...)