Wycieczka kl. IA do EC1

16-03-2018
miniaturka wycieczka-kl-ia-do-ec1
16 marca klasa 1a uczestniczyła w ścieżce edukacyjnej w EC1. Zwiedziliśmy wystawę, oglądaliśmy film w kinie sferycznym. Poznaliśmy dużo ciekawych informacji o kosmosie. Zobaczyliśm (...)

Wycieczka kl. IB do Muzeum Geologicznego

15-03-2018
miniaturka wycieczka-kl-ib-do-muzeum-geologicznego
Skały, skamieniałości i minerały to temat z jakim zetknęli się nasi najmłodsi uczniowie. Klasa IB zwiedzała Muzeum Geologiczne w Łodzi, które mieści się przy Wydziale Nauk G (...)

Kiermasz świąteczny

14-03-2018
Kiermasz świąteczny
W dniach 14-15 marca odbył się w naszej szkole kiermasz wielkanocny zorganizowany przez Samorząd Uczniowski. Przedmiotami, które zostały sprzedane były wspaniałe prace uczn (...)

Apteczka pierwszej pomocy emocjonalnej

09-03-2018
miniaturka apteczka-pierwszej-pomocy-emocjonalnej
Szanowni Państwo przedstawiamy program profilaktyki uniwersalnej i promocji zdrowia, który jest realizowany w naszej placówce. APTECZKA PIERWSZEJ POMOCY EMOCJONALNEJ. (...)

Wycieczka klas VI do Muzeum

08-03-2018
8 marca klasa 6a i 6b zwiedzały Muzeum Sztuki MS2 oraz uczestniczyły w warsztatach ABS ABSTRAKCJA, czyli o kompozycji dzieła sztuki.

Dzień Kobiet

08-03-2018
miniaturka dzie-kobiet1
8 marca, z okazji Dnia Kobiet, wszystkie Panie pracujące w naszej szkole otrzymały od Samorządu Uczniowskiego upominek w postaci tulipana. Wszystkim Paniom życzymy wszystkiego, co (...)