Słony Skarb - Barbara Leszczyńska

22-05-2018
Słony Skarb
Z przyjemnością informujemy, że nasza szkoła stała się szczęśliwym posiadaczem publikacji emerytowanej Dyrektor, pani Barbary Leszczyńskiej - "Słony Skarb". W tomiku został zawarty (...)

Wycieczka kl. IB do gabinetu stomatologicznego

11-05-2018
miniaturka wycieczka-kl-ib-do-gabinetu-stomatologicznego
W ramach projektu Niesamowity Świat Jamy Ustnej, w którym nasi uczniowie biorą udział, klasa IB odwiedziła gabinet stomatologiczny przy ul. Dowborczyków. Uczniowie za (...)

Wycieczka kl. Ia do teatru Arlekin

26-04-2018
miniaturka wycieczka-kl-ia-do-teatru-arlekin
26 kwietnia w teatrze Arlekin obejrzeliśmy sztukę pt.,, Tymoteusz wśród ptaków,,. Bardzo podobały się nam przygody bohatera. Z niecierpliwością czekamy na kolejne prz (...)

Spotkanie ze stomatologiem kl IB

24-04-2018
miniaturka spotkanie-ze-stomatologiem-kl-ib
W ramach projektu "Niesamowity świat jamy ustnej" który jest realizowany w naszej szkole klasę IB odwiedziła p. Katarzyna Bogusławska - lekarz stomatolog. Dzieci utrwaliły w (...)

Wycieczka kl. Ib i IVb do Kłodawy

18-04-2018
miniaturka wycieczka-kl-ib-i-ivb-do-klodawy
18 kwietnia klasy Ib oraz IVb pojechały na wycieczkę do jedynej, czynnej kopalni soli - do Kłodawy. Uczniowie zjechali 600 m pod ziemię i przeszli trasę dla zwiedzających mającą ok (...)

Wycieczka kl. VI a do teatru

10-04-2018
miniaturka wycieczka-kl-vi-a-do-teatru
10 kwietnia klasa 6a była w Teatrze Jaracza na baśni Hansa Christiana Andersena, „Królowa Śniegu”. Po zakończeniu spektaklu na uczniów czekała kolejn (...)

Wycieczka kl. IB do Muzeum Kinematografii

04-04-2018
miniaturka wycieczka-kl-ib-do-muzeum-kinematografii
4 kwietnia klasa 1b zwiedzała Muzeum Kinematografii. Uczniowie mieli okazję w aktywny sposób zwiedzić wystawy muzealne oraz obejrzeć projekcje filmów tj "Bolek i Lole (...)

Wycieczka kl. IA do EC1

16-03-2018
miniaturka wycieczka-kl-ia-do-ec1
16 marca klasa 1a uczestniczyła w ścieżce edukacyjnej w EC1. Zwiedziliśmy wystawę, oglądaliśmy film w kinie sferycznym. Poznaliśmy dużo ciekawych informacji o kosmosie. Zobaczyliśm (...)